ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Dużo satysfakcji, możliwości rozwoju oraz dodatkowego zarobku może przynieść dodatkowa praca, którą jest bycie konsultantką np. firmy Avon. Jak się okazuje każdy z Nas kiedyś o tym myślał dlatego postanowiłam zachęcić do tego zajęcia. Czy znacie firmę Avon i jej świetne kosmetyki? Myślę, że tak ponieważ Avon jest już z Nami prawie 150 lat, a w Polsce konsultantki rozwijają swoją sprzedaż od 30 lat. Zakładając własne konto konsultantki Avon możesz zamawiać ze zniżką na własne potrzeby bez zobowiązań lub sprzedawać kosmetyki innym i zarabiać. Te dwie korzyści sprawiają, że warto zostać konsultantką Avon na stronie konsultantka.pl

FONIX - HIGIENA USZU

Zawsze zastanawiałam się czy czyszczenie uszów patyczkami jest dobre. Sama nie raz bałam się aby nie uszkodzić bębenka w uchu. Oczywiście starałam się umiejętnie czyścić nimi uszy. Największym problemem było czyszczenie uszu mojej córce, ona sama bała się czyścić, ja też miałam obiekcje. W telewizji jakiś czas temu zaczęto reklamować preparat do czyszczenia uszu. Postanowiłam kupić i przetestować ów produkt. Czy jestem z niego zadowolona? Podzielę się z Wami moją opinią . 

FONIX HIGIENA USZU 


Sam produkt zakupiłam w aptece. Koszt to około 20 zł. Płyn znajduję się w białej buteleczce (30 ml.) z aplikatorem , dzięki któremu bez problemu można go zaaplikować do ucha. Oczywiście całość zamknięta jest w pudełku, na którym znajduje się opis produktu . 
Produkt medyczny, dla niemowląt powyżej 3 roku życia, dzieci i dorosłych, skuteczny, bezpieczny, naturalny spray do usuwania zgromadzonej woskowiny. 

Skład: 
Olej mineralny, Olivaxol - olejek miętowy

Działanie:
Fonix Higiena Uszu jest skutecznym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczania i usuwania zgromadzonej woskowiny. Łączy mechaniczne oczyszczanie z bezpieczeństwem i skutecznością naturalnej oliwy z oliwek. Podczas stosowania Fonix Higiena Uszu woskowina rozpuszcza się i stopniowo jest usuwana z ucha, dzięki naturalnym mechanizmom oczyszczania ucha.

Wskazania:
stosuje się w celu rozpuszczenia i usunięcia woskowiny zalegającej w przewodzie słuchowym.
Sposób użycia wyrobu medycznegoStosować 1 - 2 dawki 3 razy dziennie do każdego ucha, aż do rozpuszczenia woskowiny.
W trudnych przypadkach rozpylać wprost do kanału słuchowego, pociągając górny płatek ucha lekko w górę i w kierunku tyłu głowy. Takie działanie umożliwia wnikanie składników czynnych.

Po dłuższym stosowaniu moje uszy zostały oczyszczone, nie mam ani woskowiny ani innych zabezpieczeń. Moja córka też jest zadowolona z produkty. 
Myślę, że ten produkt jest bardzo dobry dla każdego z nas, aby nie uszkodzić uszu, które bardzo często czyścimy patyczkami. 


Komentarze

 1. Oj przydal by mi sie ten kosmetyk , szczegolnie dla moj corki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że to produkt, którym warto się zainteresować :) Tym bardziej, że ma prosty skład i wygodne opakowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. słyszałam o tym preparacie i kupię go przez internet, ciągle mam zły nawyk i używam patyczków

  OdpowiedzUsuń
 4. słyszałam same dobre opinie o tym środku! musz ego kupić

  OdpowiedzUsuń
 5. Używamy Fonix od dawna. Świetnie się u nas sprawdza :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Używam dla każdego członka rodziny. Szczególnie przed basenem, bo wtedy mniejsze jest ryzyko problemów z wodą w uszach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama od kilku lat stosuję produkty tego typu i jestem z nich zadowolona. Tego konkretnego jeszcze nie znam, jednak możliwe że się to zmieni w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie stosuję tego typu rzeczy jakoś nie przepadam za takimi środkami tak samo za kroplami do oczu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Znam Fonix, ale nie używałam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Używałam czegoś podobnego, ale niestety zatykało mi uszy. Od tego czasu wróciłam do patyczków chociaż może kiedyś sprawdzę ten specyfik. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. O tym produkcie nie słyszałam, ale muszę zakupić bo warto odstawić przyzwyczajenia z patyczkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Takie produkty są zdecydowanie bezpieczniejsze dla utrzymania higieny, a co za tym idzie naszego zdrowia :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Moja mama używa tego preparatu :) Pani laryngolog jej poleciła i z tego co mi na jego temat mówiła to świetnie jej się sprawdza :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Oo miałam go kiedyś, przyznam że faktycznie całkiem fajny był 🙈

  OdpowiedzUsuń
 15. Takie rozwiązanie na pewno jest ciekawe i warto przyjrzeć mu się bliżej. Jednak ja jakoś nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że psikam sobie czymś do ucha. Według mnie to też nie jest w 100% bezpieczne.

  OdpowiedzUsuń
 16. Słyszałam same dobre opinie o tym produkcie. Z pewnością jest to lepsze rozwiązanie niż patyczki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Pediatra mojego synka powiedziała, że uszy mamy czyścić tylko delikatnie w małżownie chusteczką. Ale nie wolno stosować takich produktów. Sama osobiście również boję się takich specyfików używać, choć wiele osób je chwali.

  OdpowiedzUsuń
 18. Sama, zastanawiałam się czy czyszczenie patyczkami jest dobre. Doskonale znam ten specyfik, po tym jak utknęła mojej małej tabletka w uchu, używamy tylko tego, żeby nie podrażniać ucha

  OdpowiedzUsuń
 19. Stosuję od lat i jestem bardzo i to bardzo zadowolona. Super produkt.

  OdpowiedzUsuń
 20. Lubię ten płyn, mam go od dłuższego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeszcze nigdy go nie uzywałam, choć jestem bardzo ciekawa działania :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Wolę jednak patyczki do uszu ;) Nigdy nie uszkodziłam sobie nimi ucha (już prędzej miałam problem z zatyczkami do uszu :P). Tak więc daruję sobie ten produkt ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. U nas zawsze takie spreje, ale tego jeszcze nie mieliśmy. Kupię następnym razem.

  OdpowiedzUsuń
 24. Produkt totalnie nie dla mnie, ponieważ nie znoszę uczucia cieczy w uszach. Wolę już czyszczenie ich mini patyczkami, dzięki którym nie pcham woskowiny dalej tylko robiąc koliste ruchy - usuwam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty