ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Dużo satysfakcji, możliwości rozwoju oraz dodatkowego zarobku może przynieść dodatkowa praca, którą jest bycie konsultantką np. firmy Avon. Jak się okazuje każdy z Nas kiedyś o tym myślał dlatego postanowiłam zachęcić do tego zajęcia. Czy znacie firmę Avon i jej świetne kosmetyki? Myślę, że tak ponieważ Avon jest już z Nami prawie 150 lat, a w Polsce konsultantki rozwijają swoją sprzedaż od 30 lat. Zakładając własne konto konsultantki Avon możesz zamawiać ze zniżką na własne potrzeby bez zobowiązań lub sprzedawać kosmetyki innym i zarabiać. Te dwie korzyści sprawiają, że warto zostać konsultantką Avon na stronie konsultantka.pl

TERMOMETR BEZDOTYKOWY - SEJOY


Czas,  w którym się znajdujemy niestety sprzyja różnym chorobom taki jak przeziębienie czy grypa. Moja córka już przeziębiła się. Ma katar, ból gardła, a to już objawy choroby. A co z gorączką? Słyszałam różne teorie, jedną z nich jest : lepiej jak gorączki nie ma , a druga wręcz odwrotnie jak jest gorączka to wiemy że organizm broni się.  Ja  jakoś nie uważam, żeby gorączka była czymś dobrym. W moim czy córki przypadku, podczas gorączki czujemy się tak  źle, że nie mamy sił na nic oprócz spania. Dreszcze jak i inne objawy gorączki nie są zbyt przyjemne. 
Cóż, nie zawsze mamy szansę na uniknięcie gorączki. W tym momencie podstawowe co możemy zrobić to zmierzyć temperaturę. 
Termometrów jest naprawdę bardzo dużo, od tych standardowych, aż do naprawdę nowoczesnych. Mierzenie temperatury pod pachą jest długie, żmudne i nie każde dziecko to lubi. Moja córka jak była mała, to widząc termometr krzyczała, wpadała w panikę - sama nie wiem dlaczego. Miałam naprawdę duży problem ze zmierzeniem temperatury.  Niestety nie miałam termometru bezdotykowego. Dzisiaj jest inaczej. Co prawda moja córka jest już duża, ale  termometr bezdotykowy jest w moim  domu. 
Termometr jest bardzo dokładny, nie trzeba nigdzie go przykładać, tylko zbliżyć do czoła, a temperatura jest sprawdzona. 
Termometr spakowany jest do kartonowego opakowania oraz jest zabezpieczony przed przesuwaniem się. Cały sprzęt jest z plastiku, na baterie. Termometr jest dwufunkcyjny można zmierzyć temperaturę ciała, a także temperaturę pomieszczenia. 
Bardzo wygodny dla każdego, cena 209 zł. Jest wart ceny. Jeżeli macie możliwość to gorąco polecam. 
 

Komentarze

 1. Mam taki termometr, praktyczna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam takiego termometru, ale planuje kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam trochę inny, ale działa na tych samych zasadach. Wygodna forma, szczególnie, kiedy ma się sprawdzić temperaturę u śpiącego malucha.

  OdpowiedzUsuń
 4. To na pewno wygodny i szybki sposób na sprawdzenie temperatury 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. W moim domu termometr bezdotykowy pojawił się wraz z dzieci. Od kilkunastu latt mam innej marki i mi służy

  OdpowiedzUsuń
 6. Również mamy bezdotykowy i jedno o czym należy pamiętać to aby używać go zgodnie z instrukcją, czyli zwrócić uwagę w jakim miejscu mierzyć temperatury by odczyt był prawidłowy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cena faktycznie spora, jednak taki termometr jest niezbędny - tym bardziej w takim okresie w jakim się znajdujemy niestety.

  OdpowiedzUsuń
 8. Taki termometr z całą pewnością jest bardzo praktyczny :D
  Cena może i jest wysoka, ale taki sprzęt na pewno posłuży na długo :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Takowy termometr jest w moim zakładzie pracy :) Badamy nim temperaturę ludzi którzy wchodzą do zakładu :) Jak dla mnie to świetny sprzęt :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam podobny niedawno kupiony nawet dzisiaj używałam. Sprawia się dobrze

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja jakoś nie wierzę termometrom bezdotykowym. Kupiłam jeden dla córki i strasznie różną temperaturę pokazywał. Wolę termometry elektryczne :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja taki termometr mam odkąd w domu pojawił się mój synek. Jednak w tych czasach jakich mamy taki termometr jest niezbędny.

  OdpowiedzUsuń
 13. mamy podobny termometr i jestem zadowolona z jego pracy, ale taki tradycyjny też się gdzieś znajdzie, tak w razie czego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Też korzystamy z podobnego termometru i są one naprawdę świetne!

  OdpowiedzUsuń
 15. Zmierzenie temperatury małemu dziecku z pewnością nie stanowi jakichkolwiek trudności.
  Ja w swoim domu mam tradycyjny termometr, aczkolwiek może czas wprowadzić troszkę nowoczesności :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 16. ja też używam takiego termometru, jest wygodny i poręczny

  OdpowiedzUsuń
 17. teraz w sumie lepiej nie mieć gorączki :D cena duża ale gadżet który warto mieć w domu

  OdpowiedzUsuń
 18. Termometr bezdotykowy to świetna sprawa. Ja jednak mam tradycyjny do mierzenia pod pachą i też się dobrze sprawdza, zarówno u mnie, jak i synka, nie narzekamy. :D

  OdpowiedzUsuń
 19. taki termometr aktualnie to produkt pierwszej potrzeby. sama też mam bezdotykowy i jest super

  OdpowiedzUsuń
 20. Mam jakiś no-name termometr bezdotykowy i nigdy więcej! Baterię zżera mi jak szalony, więcej go nie mam niż mam. I drugi raz kupując go szukałabym właśnie takich postów jak ten - z rzetelną recenzją.

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo mnie cieszy, że termometry bezdotykowe tak zawojowały nasze domy. Nie ma nic gorszego niż pilnowanie odpowiedniej pozycji dziecka z termometrem pod pachą.

  OdpowiedzUsuń
 22. W przypadku dziecka termometr bezdotykowy jest dobrym rozwiązaniem, choć na nią do końca mu ufam. Z mężem używany tradycyjnych termometrów z rtęcią i uważam, że są bardziej wiarygodne.

  OdpowiedzUsuń
 23. A nasz termometr ostatnio padł, więc własnie szukam nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 24. takie termometry bezdotykowe są bardzo dobre! mam innej firmy i używamy w potrzebie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty