ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Dużo satysfakcji, możliwości rozwoju oraz dodatkowego zarobku może przynieść dodatkowa praca, którą jest bycie konsultantką np. firmy Avon. Jak się okazuje każdy z Nas kiedyś o tym myślał dlatego postanowiłam zachęcić do tego zajęcia. Czy znacie firmę Avon i jej świetne kosmetyki? Myślę, że tak ponieważ Avon jest już z Nami prawie 150 lat, a w Polsce konsultantki rozwijają swoją sprzedaż od 30 lat. Zakładając własne konto konsultantki Avon możesz zamawiać ze zniżką na własne potrzeby bez zobowiązań lub sprzedawać kosmetyki innym i zarabiać. Te dwie korzyści sprawiają, że warto zostać konsultantką Avon na stronie konsultantka.pl

VANISH - NOŚ UBRANIA DŁUZEJ, WODĘ ZOSTAW NATURZE

@vanish_polska

Czy nasze ubrania powinny być ciągle wyrzucane na śmietnik? Czy ubranie jest tylko sezonowe? Czy dbanie o przyrodę i wodę jest bardzo ważne?  Na te i inne pytania postaram się Wam odpowiedzieć w tym poście. 

Może zacznę od najważniejszego - od przyrody. Żyjemy w świecie,  w którym wszystko jest w zasięgu ręki, pieniądz pozwala nam na szaleństwa zakupowe. Ale czy zastanowiliśmy się jaki  wpływ ma na nas nieustanne robienie zakupów, i czy chodzenie po butikach jest dla nas piorytetem? Sądzę, że nie powinno tak być. Czy wiecie, że 2500 litrów wody potrzebne jest do wyprodukowania jednego t-shirta? Zastanówmy się... mamy wiaderko,  w którym mieści się 10 litrów. Ile porzebujewy takich waderek? Powiem Wam, że jestem w szoku, bo aż 250 ! Myśle, że taka ilość  mówi sama za siebie. Ponadto podpowiada nam, że powinniśmy zacząć dbać o naszą planetę.  Zapraszam Was na stronę kalkulatora wodnego - Vanish 

Czy nie mieliście w swojej szafie, albo u swoich rodziców ubrań, które są stare ? Czy to po swojej babci czy mamie? Myślę, że każdy z Nas ma ubrania, które darzy sentymentem, a które wymagają szczególnej troski. Czy to jakaś bluzeczka koronkowa, czy może wychawtowana przez nasze babcie pięka sukienka? Sądzę, że większość ludzi znalazłaby u siebie w domu niejedno. Marka Vanish  postanowiła zadziałać w kierunku dbania o ubrania, aby przedłużyć im życie. Postanowiła utworzyć kampanie, która ma na celu  przedłużenie żywotności naszym ubraniom, ich kolorom, a także przeciwdziałać zabrudzeniom. Ja razem z nimi zachęcam każdego z Was, aby nie wyrzucać ubrań, tylko stworzyć im nowe życie.  Myślę, żę każdy z Nas ma także ubranie, które chciałby przekazać swojej córce. Ja takie mam, więc dbam o nie aby, córka kiedyś mogła wspomnieć mnie po przez tego ciucha. 

Czy ubrania powinny być sezonowe? Oczywiście że nie ! Ja wiem - moda ciągle się zmiena, co roku są jakieś nowości. Czy to kolory czy inne fasony. Uważam, że pójście z duchem czasu jest bardzo ważne,  mimo to możena znaleźć w szafie coś do  poprawienia, czy nawet coś co pasuje od razu. Jak wiadomo moda lubi się powtarzać,  więc każdy przegląd szafy może spowodować, iż to co znajdziemy ponownie będzie na czasie. 

Zachęcam każdego z Was, do dbania o środowisko o naszą wodę po przez nie wyrzucanie ubrań, które można odnowić razem z akcją Vanish. 

@vanish_polska

#NosUbraniaDluzej
 

Komentarze

 1. też wziełam udział w tej akcji, od zawsze używam vanish, świetnie usuwa plamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ubrania powinniśmy kupować na długie lata, ja właśnie tak robię.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo podoba mi się ta kampania Vanisha, dobrze przemyślana i świadoma

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie przemyślana kampania promocyjna, lubię takie uświadamiające kampanie, doceniam pomysł jej twórców. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna jest ta kampania. Bardzo dobrze przemyślana i wiele uczy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna akcja. Sama staram się nosić ubrania kilka sezonów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się ta akcja i chętnie wzialm w niej udział

  OdpowiedzUsuń
 8. Marka Vanish od lat jest obecna w mojej łazience i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Ich akcja jest bardzo ważna i cieszę się, że coraz więcej osób ją nagłaśnia.

  OdpowiedzUsuń
 9. świetna kampania, a produkty Vanish od dawna są w moim domu :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie słyszałam o tej akcji. Nie używam Vanish w swoim domu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Genialna akcja! Ja staram się rozsądnie podchodzić do tego tematu!

  OdpowiedzUsuń
 12. Podoba mi się ta akcja. Sama biorę w niej udział :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty