ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Czy kiedyś zastanawiałyście się nad dodatkowym zajęciem, które przyniosło by Wam dużo satysfakcji jak i możliwość dodatkowego zarobku? Myślę, że nie raz przechodzi Wam przez myśl właśnie taka możliwość. Czy znacie markę Avon ich kometyki? Mam nadzieję, że tak. Mam dla Was ciekawą propozycję sprzedawania produktów Avon jako konsultantka. Oprócz tego zakupy z ciekawymi rabatami dzięki rejestacji w Klubie Avon. Ponadto możecie otrzymać dodatkowty prezent dla nowo zarejestrowanych. Każda konsultantka w Avon nie musi zamawiac kosmetyków z każdym nowym katalogiem. Sądzę, że brak dodatkowych obowiąków jak i możliwość zaglądania w dowolnym momencie sprawia, że każda z Was może właśnie ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON (kliknij w zdjecie zostaniesz przeniesiona na stronę https://konsultantka.pl/)

KADZIDEŁKA DO KAŻDEGO DOMU


Czy i Wy macie bzika na punkcie zapachów? Ja naprawdę mam. U mnie w mieszkaniu gdzie nie spojrze to stoi jakaś świeczka i nie tylko. W letnim czasie  nie uzywam zapachowych świeczek, ale jak tylko przyjdzie jesień jak i zima to moim stoliku świeci się świeczuszka. 
Myślę, że my kobiety tak mamy. A co z innymi zapachami? Oprócz świeczek są także kadzidełka, które bardzo ale to bardzo lubię. A dlaczego? Przekonacie się dalej. 


INDIAN FOLKLORE - KADZIDEŁKA , AROMATIC ART


Jak wiadomo kadzidełka wyprodukowane są z olejków zapachowych z różnej wonności. Można kupić kadzidełka w małych opakowaniach jak i w większych. Sama mam pudełka, w któych znajduję się po 30 jak i 20 patyczków. 
Powiem Wam, że zapachy są naprawdę intensywne, po zapaleniu takiego kadziedełka całe mieszkanie pachnie olejkami. Co jest najfajniejsze? To, że zapach unosi się nawet po wypaleniu. 
Najwygodnieszy jest fakt, iż patyczek można zamocować na deseczce, która jest specjalnie do tego przystosowana. Jest ona podłużna, tak aby zbierać popiół z kadzidełka. 
Idealny rozwiązanie dla palącego się patyczka.
Oba zestawy kadzidełek są rewelacyjne, uważam że jak ktoś lubi orientalne zapachy to kadzidełka są trafnym wyborem. 
Jak może wiecie kadzidełka się nie palą, tylko żarzą i unosi się dym. To właśnie z tym dymkiem  rosprzestrzenia się zapach. Wygląda to jak żarzące się węgielki. 

Powiem Wam , że ja uwielbiam kadzidełka. Tym bardziej, że te zapachowe cudzieńka są idelane do każdego domu. 

 

Komentarze

 1. Kiedyś bardzo lubiłam kadzidełka, teraz jednak używam praktycznie wyłącznie wosków zapachowych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie stosowałam kadzidełek, ale chętnie kupię je koleżance jako prezent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdarza mi się używać kadzidełek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam kadzidła. 😀 Nie tylko dają przyjemny zapach, ale wprowadzają w niesamowity stan.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, lubię kiedy w moim domu pięknie pachnie. Lubie patos świece zapachowe ale za kadzidłami nie przepadam

  OdpowiedzUsuń
 6. kiedyś bardzo często używałam kadzidełek, ale w pewnym momencie zaczęła mnie boleć od nich głowa i przestałam, może czas do nich wrócić ;-)?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś bardzo lubiłam kadzidełka, ale teraz ich zapach mi przeszkadza. Za to lubię świeczki zapachowe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety ze względu na alergię dzieci zrezygnowałam z wszelkich dodatkowych zapachów w domu. Zauważyłam, że niestety gorzej im się wtedy oddycha.

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę przyznać, że nie przepadam za kadzidełkami. Jestem zwolenniczką świeczek oraz wosków.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty