ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Dużo satysfakcji, możliwości rozwoju oraz dodatkowego zarobku może przynieść dodatkowa praca, którą jest bycie konsultantką np. firmy Avon. Jak się okazuje każdy z Nas kiedyś o tym myślał dlatego postanowiłam zachęcić do tego zajęcia. Czy znacie firmę Avon i jej świetne kosmetyki? Myślę, że tak ponieważ Avon jest już z Nami prawie 150 lat, a w Polsce konsultantki rozwijają swoją sprzedaż od 30 lat. Zakładając własne konto konsultantki Avon możesz zamawiać ze zniżką na własne potrzeby bez zobowiązań lub sprzedawać kosmetyki innym i zarabiać. Te dwie korzyści sprawiają, że warto zostać konsultantką Avon na stronie konsultantka.pl

KOSZULA W KRATE Z KIESZONKĄ - AMAZON

Witam Was wszystkich w kolejnym poście. Jak Wam mija kolejny czas w wakacyjnym nastroju? U  mnie jak już wcześniej wspominałam już po wolnym. Mimo to staramy się często wyjeżdzać na wycieczki jedniodniowe.  Mam nadzieję, że i Wy maksymalnie korzystacie z tych pięknych dni. 

Wracając do posta to dzisiaj chciałabym Wam troszeczkę napisać o ubraniach od Amazon, który w ostatnim czasie zagościł na moim blogu. Czy jestem zadowolona z ich ubrań? Są to ubrania, które faktycznie prezentują siętak, jak na zdjęciach. Jak wiadomo nie raz po zamówiniu ubrań na stronach internetowych  otrzymujemy nie zupełnie to, co jest właśnie na stonie. Materiał czy kolor nie są takie jak powinny być. 

Koszulkę, którą właśnie mam ubraną na zdjęciach, zamówiłam na stronie Amazon. Koszula jest w biało  - czarną kratkę. Na kieszonce, jak i w zdłuż guzików jest drobniejsza kratka. Czy koszula się mnie? Powiem Wam, że nie. Jest to ogromny plus, ponieważ nie muszę jej ciągle parasować. Co do wygody to oczywiście kolejny plus. A dotychczas rzadko nosiłam koszule, a to dlatego że często bywały niewygodne. Tym razem jest inaczej.  Moja córka jak ją ujrzała, to stwierdziłą że ona też chciałaby taką. Powiem Wam, że ciekawe są rękawy, ponieważ są naprawdę bardzo szerokie, idealne na ciepłe dni. Nie opinają, skóra nie dusi się, rękawy są odpowiednio luźne. 

Jak zawsze, gorąco zachęcam na odwiedzenie strony  Amazon, tam możecie znaleść niejedno dla siebie i swoich bliskich. 


 

Komentarze

 1. Nie kupowałam ubrań z Amazon, ale może się na coś skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie fajnie prezentuje się ta koszula. Super wyglądasz

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajnie wyglądasz w tej stylizacji, koszula jest świetna. jeszcze nigdy nie zamawiałam z amazon

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna koszula i to w moich ulubionych kolorach!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio nie zamawiam ubrań online, próbuje zminimalizować ilość ciuchów w szafie. Ta koszula fajnie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam tę stronkę, jednak nie kupowałam tam nic jeszcze. Ta koszula jest nawet fajna, ale nie wiem czy bym taką zakupiła. Zależy jak by na mnie leżała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje ulubione kolory no i krata na która choruje już któryś rok. Jestem zakochana <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się ta koszula i myślę, że dobrze bym się w niej czuła.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podobają mi się takie koszule, zawsze są w modzie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty