MIĘCIUTKI KARDIGAN DLA PAŃ - AMAZONW ostatnim czasie pogoda Nas nie rozpieszcza -  coraz częściej mamy chłodne dni. Myślę, że jest to czas na pierwsze zakupy cieplejszych ubrań. Mimo to mam nadzieję, że jeszcze biędzie okazja na ubranie lekkiej sukienki. Tym bardziej, że niektórych jeszcze nie miałam okazji nosić tego lata. A póki co,  to ten chłodny powiew powietrza nie nastraja na noszenie cieniutkoch ubrań.  Dlatego postanowiłam postanowiłam zamówić coś cieplejszego. 

MIĘCIUTKI KARDIGAN  

Powiem Wam, że uwielbiam długie bluzy czy kardigan. Jak są chłodne dni to takie ubranie może zapewnić mi przyjemne ciepełko. 
Kardigan jest welurowy, wygląda jakby był uszyty  z małych kuleczek. Powiem Wam, że podczas przeglądania strony Amazon to ubranie naprawdę szybko wpadło mi w oko. Gry je wreszcze ubrałam, od razu poczułam ogromną przyjemność. 
Przejdźmy jednak do opisu.  Są tam  trzy kolory: granatowy, biały i niebieski.  Trzy pasy, które powtarzają się na przemian. Z boków po obu stronach są kieszonki - po to aby w chłodniejsze dni można było zagrzać swoje ręce.
Długość ubrania jest naprawdę odpowiednia, jedny minus jest to  brak zapięcia. No ale oczywiście można to traktować jako przyrzutkę. Sądzę, że będzie to mój ulubiony kadrigan. Oby nie zniszczył się zbyt szybko, bo będę go często ubierać, do czego i Was zachęcam.
 

Komentarze

 1. fantastyczny, uwielbiam kardigany, mam ich w szafie całkiem sporo ale dla takiego ładnego modeli znalazłoby się miejsce. super

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny taki miły baranek z niego

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię takie wdzianka na zimniejsze i chłodniejsze wieczory

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny jest! Idealny na zbliżającą się jesień!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.