ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Dużo satysfakcji, możliwości rozwoju oraz dodatkowego zarobku może przynieść dodatkowa praca, którą jest bycie konsultantką np. firmy Avon. Jak się okazuje każdy z Nas kiedyś o tym myślał dlatego postanowiłam zachęcić do tego zajęcia. Czy znacie firmę Avon i jej świetne kosmetyki? Myślę, że tak ponieważ Avon jest już z Nami prawie 150 lat, a w Polsce konsultantki rozwijają swoją sprzedaż od 30 lat. Zakładając własne konto konsultantki Avon możesz zamawiać ze zniżką na własne potrzeby bez zobowiązań lub sprzedawać kosmetyki innym i zarabiać. Te dwie korzyści sprawiają, że warto zostać konsultantką Avon na stronie konsultantka.pl

NOŚ UBRANIA DŁUŻEJ - VANISH, BIEDRONKA

Witam, witam w kolejnej odsłonie Vanish - noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze. Czy zastanawiacie się podczas zakupów jak produkcja ubrań wpływa na nasz świat?  Powiem Wam, że raczej mało kto nad tym się zastanawia. Czy wiecie, że do wyprodukowania jednego t-shirta potrzeba aż 2500 litrów wody? Ja nie mogłam sobie tego wyobrazić. Jest to tak dużo wody, że kiedyś może jej naprawdę braknąć nam do życia.  Akcja Vanish trwa już przez jakiś czas, nieraz możemy zobaczyć reklamy w telewizji o tym jak nie marnować wody. Jest to dla naszej planety jak i dla nas bardzo ważne. 

Dzięki wspólnej akcji Vanish i Biedronki 12 sierpnia pojawiło się w wybranych sklepach setki (500) różowych kontenerów z logo Vanish. Są to pojemniki, do których możemy wrzucać ubrania w których już nie chodzimy. Jak macie jakieś ubrania to gorąco zachęcam Was do przyniesienia ich właśnie do Biedronek, które biorą udział w tej akcji. Razem z Fundacją Dziko, która działa aby ratować dzikie rzeki. Każde 1 kg ubrania to 1 zł. dla fundacji.  Akcja trwa od 12 sierpnia do 8 września 2021 r.

Sądzę, że takie akcje są nam naprawdę bardzo porzebne. Ileż to ton odzierzy  wyrzucamy do koszów na śmieci.  I to naprawdę bardzo dobrych, które nie używany. Jest to marnotrawstwo, kóre wpływa na nasze środowisko naprawdę bardzo źle. 

Zachęcam każdego z Was osobno do porządkowania swoich szaf i oddawanie właśnie tych ubrań do sklepów - Biedronek.  

Na stronie https://www.oddajubrania.pl/  można znaleść listę biedronek biorących udział w tej ważniej akcji dla Nas. 

A czy wiecie jak można przedłużyć życie naszym ubraniom?  Jeżeli nie, to biegnę Wam za komunikować właśnie dzięki marce Vanish możemy to uczynić. Marka ma kilka sposobów na dbanie o nasze ubranie. Ja w tym poście chciałabym pokazać Wam cztery środki do prania. Dwa z nich to Vanish Oxi Action - krystaliczna biel. Można ją kupić w płynie jak i w proszku. Drugi rodzaj to  Vanish Oxi Action - bezchlorowy płyn wzmacniający efekt prania w płynie i w proszku. 

 

Komentarze

 1. ja również przyłączyłam się do te akcji, regularnie przeglądam szafę a vanish dodaję do każdego prania

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że jest taka akcja i wspieram ją całym sercem. Ciekawe czy u nas jest taki kontener. Muszę zajrzeć do biedronki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam produkty tej marki! Nigdy nie zawodzą!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetną akcją sama biorę w niej udział

  OdpowiedzUsuń
 5. Super akcja, jak dla mnie powinno sie więcej na ten temat mówić.

  OdpowiedzUsuń
 6. mam rownież u siebie schowane jedną butelkę vanish na wszelkiego

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz czytam o tej akcji, ale muszę przyznać, że jest naprawdę świetna :) A produkty Vanish bardzo lubię i chętnie po nie sięgam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Warto dbać o ubrania by można nosić je przez dłuższy czas.

  OdpowiedzUsuń
 9. niestety akcja nie obejmuje mojej okolicy, ale kto wie może za jakiś czas poszerzą jej działanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię kosmetyki Vanish i świetnie się u nas w domu sprawdzają. Zresztą stosuję je już od kilku lat.

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczerze mówiąc ostatnio się przekonałam do kapsułek Vanisha, świetnie się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetna akcja, zarówno od strony promocyjnej, kampanii uświadamiającej, jak i wizerunku produktów. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Myślę, że warto pomyśleć o zakupie tych produktów, szczególnie gdy jak ja ma się swoje ulubione ciuchy, w których chciałoby się chodzić niemal cały czas

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty