ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Dużo satysfakcji, możliwości rozwoju oraz dodatkowego zarobku może przynieść dodatkowa praca, którą jest bycie konsultantką np. firmy Avon. Jak się okazuje każdy z Nas kiedyś o tym myślał dlatego postanowiłam zachęcić do tego zajęcia. Czy znacie firmę Avon i jej świetne kosmetyki? Myślę, że tak ponieważ Avon jest już z Nami prawie 150 lat, a w Polsce konsultantki rozwijają swoją sprzedaż od 30 lat. Zakładając własne konto konsultantki Avon możesz zamawiać ze zniżką na własne potrzeby bez zobowiązań lub sprzedawać kosmetyki innym i zarabiać. Te dwie korzyści sprawiają, że warto zostać konsultantką Avon na stronie konsultantka.pl

CZARNY SZTRUKS - AMAZON


Kolejny post chciałabym poświęcic także firmie, a dokładnie stronie internetowej Amazon. 
Jak już nie raz wspominałam, własnie na tej stronie  można znaleźć niejedno.  W ostatnim czasie  miałam okazję napisać o bluzie szruksowej w bordowym kolorze. Dzisiaj chcę Wam napisać także o bluzie sztruksowej tylko w innym kolorze  i trochę innym kroju. Co do kieszonek to nie ma zapięć, bluza zapina się na zwykłe guziki. To są te różnice jeśli chodzi właśnie o to ubranie. 

Sądzę, że podobnie jak tamto ubranie, także to moja córka będzie nosić bardzo często. Tym bardziej, że jest z nich bardzo zadolowna. Córka lubi ubierać się w over size. 
Tak Wam się przyznam, że moje ubrania bardzo często lądują w szafie córki. I jak już wspomniałam te i także. 
Fajnie jest jak ktoś może ci podebrać ubrania, tym bardziej jak leżą nie ruszane w szafie. Czy u Was też tak jest, że ubrania lądują w innych szafach?  Ja wiem że jeszcze do wiosny daleko ale ja już o tym marzę. A co za tym idzie bedzie coraz cieplej. W sklepach mamy wyprzedaże zimowe, a więc coraz  bliżej do tych dobrych dni, Ale jak narazie przed nami luty.  W moim życiu jest to czas, w którym razem z mężem mamy ważne swięta. Oczywiście nie tylko walentynki, ale  także nasza rocznica ślubu i moje urodziny. 
Nie mogę się doczekć właśniego tego czasu. A teraz zapraszam Was jak zawsze na stronę Amazon. 


 

Komentarze

 1. Jestem fanką sztruksu i widzę, że jest na czasie teraz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta stylizacja bardzo mi się podoba. Uwielbiam proste i klastyczne stylizacje, a czerń to jeden z kolorów, w którym czuję się najlepiej, choć raczej powinnam powiedzieć najbezpieczniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny zestaw. Często w swoich stylizacjach sięgam po czerń :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna bluza do casualowych stylizacji, może zastąpić wiatrówkę

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie w niej wyglądasz :D A co do wędrówek ubrań, to tylko skarpetki wędrują ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super masz te bluzę ❤️ świetnie w niej wyglądasz ❤️ sama będę musiała sobie taką zamówić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty