ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Czy kiedyś zastanawiałyście się nad dodatkowym zajęciem, które przyniosło by Wam dużo satysfakcji jak i możliwość dodatkowego zarobku? Myślę, że nie raz przechodzi Wam przez myśl właśnie taka możliwość. Czy znacie markę Avon ich kometyki? Mam nadzieję, że tak. Mam dla Was ciekawą propozycję sprzedawania produktów Avon jako konsultantka. Oprócz tego zakupy z ciekawymi rabatami dzięki rejestacji w Klubie Avon. Ponadto możecie otrzymać dodatkowty prezent dla nowo zarejestrowanych. Każda konsultantka w Avon nie musi zamawiac kosmetyków z każdym nowym katalogiem. Sądzę, że brak dodatkowych obowiąków jak i możliwość zaglądania w dowolnym momencie sprawia, że każda z Was może właśnie ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON (kliknij w zdjecie zostaniesz przeniesiona na stronę https://konsultantka.pl/)

CZARNY SZTRUKS - AMAZON


Kolejny post chciałabym poświęcic także firmie, a dokładnie stronie internetowej Amazon. 
Jak już nie raz wspominałam, własnie na tej stronie  można znaleźć niejedno.  W ostatnim czasie  miałam okazję napisać o bluzie szruksowej w bordowym kolorze. Dzisiaj chcę Wam napisać także o bluzie sztruksowej tylko w innym kolorze  i trochę innym kroju. Co do kieszonek to nie ma zapięć, bluza zapina się na zwykłe guziki. To są te różnice jeśli chodzi właśnie o to ubranie. 

Sądzę, że podobnie jak tamto ubranie, także to moja córka będzie nosić bardzo często. Tym bardziej, że jest z nich bardzo zadolowna. Córka lubi ubierać się w over size. 
Tak Wam się przyznam, że moje ubrania bardzo często lądują w szafie córki. I jak już wspomniałam te i także. 
Fajnie jest jak ktoś może ci podebrać ubrania, tym bardziej jak leżą nie ruszane w szafie. Czy u Was też tak jest, że ubrania lądują w innych szafach?  Ja wiem że jeszcze do wiosny daleko ale ja już o tym marzę. A co za tym idzie bedzie coraz cieplej. W sklepach mamy wyprzedaże zimowe, a więc coraz  bliżej do tych dobrych dni, Ale jak narazie przed nami luty.  W moim życiu jest to czas, w którym razem z mężem mamy ważne swięta. Oczywiście nie tylko walentynki, ale  także nasza rocznica ślubu i moje urodziny. 
Nie mogę się doczekć właśniego tego czasu. A teraz zapraszam Was jak zawsze na stronę Amazon. 


 

Komentarze

 1. Jestem fanką sztruksu i widzę, że jest na czasie teraz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta stylizacja bardzo mi się podoba. Uwielbiam proste i klastyczne stylizacje, a czerń to jeden z kolorów, w którym czuję się najlepiej, choć raczej powinnam powiedzieć najbezpieczniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny zestaw. Często w swoich stylizacjach sięgam po czerń :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna bluza do casualowych stylizacji, może zastąpić wiatrówkę

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie w niej wyglądasz :D A co do wędrówek ubrań, to tylko skarpetki wędrują ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super masz te bluzę ❤️ świetnie w niej wyglądasz ❤️ sama będę musiała sobie taką zamówić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty