ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Czy kiedyś zastanawiałyście się nad dodatkowym zajęciem, które przyniosło by Wam dużo satysfakcji jak i możliwość dodatkowego zarobku? Myślę, że nie raz przechodzi Wam przez myśl właśnie taka możliwość. Czy znacie markę Avon ich kometyki? Mam nadzieję, że tak. Mam dla Was ciekawą propozycję sprzedawania produktów Avon jako konsultantka. Oprócz tego zakupy z ciekawymi rabatami dzięki rejestacji w Klubie Avon. Ponadto możecie otrzymać dodatkowty prezent dla nowo zarejestrowanych. Każda konsultantka w Avon nie musi zamawiac kosmetyków z każdym nowym katalogiem. Sądzę, że brak dodatkowych obowiąków jak i możliwość zaglądania w dowolnym momencie sprawia, że każda z Was może właśnie ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON (kliknij w zdjecie zostaniesz przeniesiona na stronę https://konsultantka.pl/)

SZTRUKS W BRĄZOWYM KOLORZE


Witam wszystkich na moim bolgu. W ostatnim czasie niestety nie ma czasu na pisanie dużej ilośći postów. Mam nadzieję, że się to zmieni. Na dzień dzisiejszy piszę na ile czas i siły pozwalają. Więc myślę, że jest to właśnie ten dzień.  Mam nadzieję, że w niedługim czasie będę miała więcej chwil właśnie na pisanie. 

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić czyli opisać właśnie moją bluzę sztruksową. Sama nie wiem, czy to jest  czas właśnie naszenie takiego ubrania. Jednak każdy człowiek nosi się jak tylko chce. 
Ja jak zdążyliście już nie raz zauważyć lubię luźniejsze ubrania. 
Sama nie wiem skąd się to wzieło, ale właśnie tak mam. Oczywiście to nie jest tak że wszędzie tak  się ubieram. To tak naprawdę zależy do dnia i momenu, w którym się znajduję. 
Jak to u mnie bywa właśnie częściej mam te luźniejsze. 

Powiem Wam coś śmiesznego: jak moja córka ujrzała tę bluzę, to postanowiła, że to będzie właśnie dla niej. Czy się  zgodziłam? Owszem, kto by nie odmówił swojemu dziecku. 
Bluza jak już wcześnieje wspomniałam jest sztruksowa  w bordowym kolorze. Sądzę, że jest dość gruba dzięki czemu można ją ubrać właśnie w  zimne dni.  Zapięcie ma na zatrzaski, a co do kieszonek to jak widać także mają zapięcia. 
Ubranie jest dość długie dzięki czemu zakrywa plecy. Myślę a wręcz wiem, że córka uwiebia ją ubierać. Oczywiście nie na gołe ciało, tylko na top z długim lub któtkim rękawem. 
Jak zawsze bardzo gorąco zapraszam na stronę Amazon. 
Myslę, że będziecie zadowoleni z zakupach własnie na tej stronie.
Komentarze

 1. Bardzo ładnie wyglądasz w tej sztruksowej kurtce. Na pewno daje ona możliwość stworzenia wielu prostych stylizacji. Chociaż kolor jest dość nietypowy i nie wpadłabym na to, że to brąz. Bardziej wiśniowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie Ci w tym kolorze! Świetny zestaw na co dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna bluza, idealna do legginsów, a i kolor bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 4. Taką bluzę, to sama bym z chęcią przygarnęła <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super kolor ma ta bluza ❤️ idealnie do ciebie pasuje ❤️ Fajne uzupełnienie wielu stylizacji 😁

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty