ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Czy kiedyś zastanawiałyście się nad dodatkowym zajęciem, które przyniosło by Wam dużo satysfakcji jak i możliwość dodatkowego zarobku? Myślę, że nie raz przechodzi Wam przez myśl właśnie taka możliwość. Czy znacie markę Avon ich kometyki? Mam nadzieję, że tak. Mam dla Was ciekawą propozycję sprzedawania produktów Avon jako konsultantka. Oprócz tego zakupy z ciekawymi rabatami dzięki rejestacji w Klubie Avon. Ponadto możecie otrzymać dodatkowty prezent dla nowo zarejestrowanych. Każda konsultantka w Avon nie musi zamawiac kosmetyków z każdym nowym katalogiem. Sądzę, że brak dodatkowych obowiąków jak i możliwość zaglądania w dowolnym momencie sprawia, że każda z Was może właśnie ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON (kliknij w zdjecie zostaniesz przeniesiona na stronę https://konsultantka.pl/)

TUSZ DO RZĘS - AVON


Witam wszystkich, którzy zaglądają na mojego bloga. Powiem Wam, że życie się tak czasami układa że nie ma  czasu czy nawet sił na napisałnie posta. Myślę, że osoby które są zabiegane, wiedzą o czym mówię.  Świat  niestety oszalał,  każdy z nas ma coraz mniej czasu na wszystko. Nierzadko po pracy nie mamy na nic sił, albo kolejny raz jest coś do załatwienia. U mnie właśnie tak jest - po pracy wypadają mi ciągle nowe rzeczy, których nie mogę odłożyć na później. A w weekend myślę, że większość z nas chce miec ten czas tylko dla siebie  i swojej rodziny. 
Mimo to znalazłam trochę czasu, aby podzielić się nowością od Avon.  Myślę, że nie raz wspominałam, że marka Avon  jest dla mnie bardzo bliska i  tak naprawdę bardzo dobra. Był czas, kiedy bardzo często zamawiałam właśnie z ich katalagu przeróżne kosmetyki. Oczywiście u swojej dobrej koleżanki. Niestety nie zamawiam, a to dlatego że mieszka ona w Anglii. 
Jak widać ostatnio mam kilka kosmetyków, które właśnie  chciałabym zaprezentować. Jakiś czas temu to były perfumy, które bardzo polubiłam, a wręcz zakochałam się w nich. Dzisiaj chciałabym Wam napisać trochę o tuszu do  rzęs, z których  jestem na prawdę bardzo zadowolona. 

EUPHORIC  - AVON TRUE 

Tusz do rzęs jak wiadomo jest bardzo ważnym kosmetykiem dla Nas kobiet. Mam dla Was dzisiaj tusz Euphoris pogrubiający jak i wygłużający rzęsy.
Kosmetyk znajduję się w opakowianiu 10ml. ze szczotką, dzięki której można nałożyć tusz bez większego problemu. 
Tusz jest w czarnym kolorze. Myślę, że najbardziej idealny dla naszych rzęs. 
Powiem Wam, że tusz podkreśla kształt oczu, wydłuża rzęsy, zagęszcza je, jak i po nałożeniu jednej warstwy zwiększa jej objętość.  
Powiem Wam, że w moim życiu nie jeden tusz do rzęs już stosowałam, ale takiego jeszcze nie miałam. 
Po piersze idealnie wydłuża rzesy, a wiem  co mówię, a to dlatego że moje rzesy są mega wydłużone. Po drugie zwiększa objętość i to jest też prawda - są bardzo grube. A co najlepsze, a nie ma tego  w opisie,  nie rozmazuje się. Myślę, że dla nas kobiet jest to mega ważne. 

Jak wiadomo Avon  to nie tylko zakupy dla Nas kobiet, można też zostać kosultantką, własnie tej marki. A co za tym idzie, można być ich pracownikiem, zarabiac, a także otrzymywać ciekawe prezenty i mieć duże rabaty,  Zachęcam aby zaglądnąć na stronę https://konsultantki.eu/  Tam można się zarejestrować oraz zobaczyć co i jak. Zatem nie zwlekajcie, rejestrujcie się, a może to będzie nowe wyzwanie w życiu. 
 

Komentarze

 1. U mnie ostatnio też bieganina
  Mialam ten tusz i byłam zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie zawsze ciekawi pokazanie efektu na rzęsach... Jednak po samym opisie mogłabym się na niego skusic.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam kilka tuszy do rzęs z Avonu ale średnio się u mnie sprawdzały

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardziej lubię te z Miss Sporty, ale z Avonu też parę razy korzystałam :D Najbardziej podpsaował mi taki w żółtym opakowaniu, ale już nie pamiętam nazwy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Akurat tuszu do rzęs nie używam ale produkty Avon bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty