ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Czy kiedyś zastanawiałyście się nad dodatkowym zajęciem, które przyniosło by Wam dużo satysfakcji jak i możliwość dodatkowego zarobku? Myślę, że nie raz przechodzi Wam przez myśl właśnie taka możliwość. Czy znacie markę Avon ich kometyki? Mam nadzieję, że tak. Mam dla Was ciekawą propozycję sprzedawania produktów Avon jako konsultantka. Oprócz tego zakupy z ciekawymi rabatami dzięki rejestacji w Klubie Avon. Ponadto możecie otrzymać dodatkowty prezent dla nowo zarejestrowanych. Każda konsultantka w Avon nie musi zamawiac kosmetyków z każdym nowym katalogiem. Sądzę, że brak dodatkowych obowiąków jak i możliwość zaglądania w dowolnym momencie sprawia, że każda z Was może właśnie ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON (kliknij w zdjecie zostaniesz przeniesiona na stronę https://konsultantka.pl/)

DWUCZĘŚCIOWY STRÓJ KĄPIELOWY - AMAZONWitam wszystkich moich czytelników, jak widać  wiosna jak narazie nas nie rozpieszcza. Niedobrze, że mamy pogodę barową. Kilka dni było słonecznie, i znowu jest szaro. Niby ciepło, ale bez słońca. Mam nadzieję, że się to zmieni. Przecież najlepszym czasem w roku jest właśnie wiosna. Zatem nieprzyjemna pogoda w tym czasie jest nie do pomyślenia.
Jak narazie to mam dla Was strój kąpielowy, który przyda się każdej z nas na ciepły wyjazd podczas wakacji. 
Powiem, Wam że więszkość kobiet nosi dwuczęściowe bikini. Ja mam dla Was dwuczęściowy strój, który zakrywa ciało w większym stopniu. 
Sądzę, że niektóre kobiety mają jakieś niekosonałości, których nie chce pokazywać. Ja mam trochę pomarszczony brzuch po ciąży, niestety tak mi zostało. Nie zawsze mi  przeszkadza, ale jak jest możliwość to wolę go ukryć. 
Sądzę, że ten strój właśnie jest taki uniwersalny. Górna część ma na sobie nadrukowane kolorowe letnie kwiaty, jest na dwóch szerokich ramionach. Na środku jak widać jest czarny sznurek, myślę, że na ozdobę. Dolna część są to spodenki w czarnym kolorze, dość długie jak na strój kąpielowy. Wiecie komu ten strój przypadł najbardzie do gustu?
Mojej córce. Ona jest w takim wieku, że się wstydzi i sama stwierdziła, że taki strój jest dla niej idealny. Więc jak tylko będzie szła na basen czy podczas wyjazdu na wakacje, to strój będzie wręcz idealny. Powiem Wam,  że ja czasami lubię ubierać własnie takie stroje. A co za tym idzie, pokaże Wam kilka podobnych  w kolejnych postach. 

Komentarze

 1. teraz nie pozostaje nic innego tylko na plażę i urlop :)
  fajny kolor ma góra

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny strój chociaż wygląda jak ubranie 😛

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz widzę taki strój kąpielowy i muszę przyznać, że wygląda genialnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię dwuczęściowe stroje :D Chociaż gdyby dół był odrobinę krótszy, brałabym go w ciemno <3

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty