ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON
Dużo satysfakcji, możliwości rozwoju oraz dodatkowego zarobku może przynieść dodatkowa praca, którą jest bycie konsultantką np. firmy Avon. Jak się okazuje każdy z Nas kiedyś o tym myślał dlatego postanowiłam zachęcić do tego zajęcia. Czy znacie firmę Avon i jej świetne kosmetyki? Myślę, że tak ponieważ Avon jest już z Nami prawie 150 lat, a w Polsce konsultantki rozwijają swoją sprzedaż od 30 lat. Zakładając własne konto konsultantki Avon możesz zamawiać ze zniżką na własne potrzeby bez zobowiązań lub sprzedawać kosmetyki innym i zarabiać. Te dwie korzyści sprawiają, że warto zostać konsultantką Avon na stronie konsultantka.pl

ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON

 Czy kiedyś zastanawiałyście się nad dodatkowym zajęciem, które przyniosło by Wam dużo  satysfakcji jak i możliwość dodatkowego zarobku? Myślę, że nie raz przechodzi Wam przez myśl właśnie taka możliwość. Czy znacie markę Avon ich kosmetyki? Mam nadzieję, że tak. Mam dla Was ciekawą propozycję sprzedawania produktów Avon jako konsultantka. Oprócz tego  zakupy z ciekawymi rabatami dzięki rejestracji w Klubie Avon. Ponadto  możecie otrzymać dodatkowy prezent dla nowo zarejestrowanych. Każda konsultantka w Avon nie musi zamawiać kosmetyków z każdym nowym katalogiem. Sądzę, że brak dodatkowych obowiązków jak i możliwość zaglądania w dowolnym momencie sprawia, że każda z Was może właśnie ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON  dzięki bardzo łatwemu i szybkiemu zarejestrowaniu się. 

Komentarze

 1. Póki co czas nie pozwala mi na dodatkowe zajęcie ale nie mówię nie
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś byłam nawet Liderem Sprzedaży, ale zrezygnowałam jak urodziłam dziecko. Nie miałam czasu się tym zajmować.

  OdpowiedzUsuń
 3. To zdecydowanie nie dla mnie 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej to nie jest zajęcie dla mnie ;) Chociaż na mojej uczelni widziałam ostatnio katalog z numerem telefonu do konsultantki ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy zgodnie z jego polityką prywatności.

Popularne posty